Vaše poptávka
Vaše poptávka je prázdná

Montáž chladicích a mrazicích clon

Zabýváme se profesionální montáží PVC lamelových clon od předního českého výrobce Portflex.

Užití lamelovych clon

Lamelové clony z měkčeného PVC slouží jako ochrana proti průvanu, snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti, druhotně mohou sloužit jako další zdroj denního osvětlení.

Clony lze využívat dle konkrétní situace až do výšky 6 m. Důležité je vhodné nadimenzování clon dle tloušťky plastu a procenta překrytí jednotlivých pásů. Důvěřujte naší dlouholeté praxi.

montáž lamelových clon

Typy lamelových clon

Standardní - vyrábí se z průhledných lamel (200/2, 300/3 a 400/4mm) při použití od -15 c do +60°C s výjimkou mrazíren.

Mrazírenské - vyrábí se nejčastěji z lamel (200/2 mm a 300/3 mm) a využívají se od +5°C do -45°C v mrazicích boxech. Tento typ plastu však není vhodné instalovat v místech s vyšší teplotou či trvalým slunečním svitem.

Barevné
a) Bronzové - používají se do svařovacích boxů z plastu tmavého odstínu s UV filtrem. Ten zabraňuje unikání ultrafialových paprsků.

b) Deset odstínů - Nabídka obsahuje plasty průsvitné i průhledné. Barevný plast je vhodné využít na interiérová přehrazení, je-li potřeba určitého stupně soukromí nebo při požadavku podpory firemní image.

Mobilní
a) Shrnovací - Tento výrobek je určen pro otvory, kterými často prochází osoby nebo se jimi projíždí ručními paletovými vozíky. V případě průjezdu větší techniky stačí jen clonu shrnout bokem a otvor je volný. Vhodnost tohoto systému je praxí ověřená do cca 3,5 m výšky otvoru.

b) Posuvné - Tyto clony se posouvají pomocí pojezdového kování v kolejnicích, a to v celé šíři nebo ve vymezených úsecích otvoru. Jsou ideální do míst s častými průchody osob a průjezdy ručních paletových vozíků.

Bronzové

Bronzové

Deset odstínů

Deset odstínů

Shrnovací

Shrnovací

Posuvné

Posuvné

Překrytí lamel

Ve většině případů se jednotlivé lamely navěšují tak, aby se navzájem překrývaly, což zvyšuje účinnost clony.
Dle typu lišty lze zvolit 35, 50, 75 nebo 100 % překrytí lamel.

Nosné lišty a kotvení

Způsoby upevnění a překrytí jsou různé. Vždy vám doporučíme vhodné řešení.

Svěrná lišta

Svěrná lišta je vhodná pro libovolnou clonu. Skládá se z nosného profilu a přítlačných plastových koleček. Systém umožňuje vyměnit libovolnou lamelu povolením pouze dvou prvků!
U rozměrných, těžkých clon nebo v místech s velkým namáháním dodáváme svěrnou lištu v kombinaci kovový nosný profil + kovové přítlačné lišty.

Hřebenová lišta

Hřebenová lišta se používá pro interiérové předěly.

Clony s předsazením

Tam, kde to místní podmínky vyžadují, umíme namontovat clonu s předsazením i pro otvory širší než 6 m.

Shrnovací clony

Tento výrobek je určen pro otvory, kterými často prochází osoby nebo se jimi projíždí ručními paletovými vozíky. V případě průjezdu větší techniky stačí jen clonu shrnout bokem a otvor je volný.Vhodnost tohoto systému je praxí ověřená do cca 3,5 m výšky otvoru.

Posuvné clony

Posuvné clony se posouvají pomocí pojezdového kování v kolejnicích, a to v celé šíři nebo ve vymezených úsecích otvoru. Vhodné jsou do míst s převládajícími průchody osob a průjezdy ručních paletových vozíků.
Výkup chladicího zařízení

Tel.: 603 490 151 – Klíma Petr

U všech služeb preferujeme individuální přístup. Rádi k vám tedy přijedeme a prokonzultujeme s vámi, které zařízení by pro váš podnik bylo nejvhodnější. Zavolejte na číslo +420 603 490 151 a domluvíme si nezávaznou schůzku.

kontakt qr kod