Vaše poptávka
Vaše poptávka je prázdná

Montáž chladicích boxů z PUR panelů

Naše firma se zabývá stavbou chladicích boxů z PUR panelů, které jsou považovány v současné době za nejlepší izolační materiál.

Stavíme na požadovaný rozměr:

  • chladicí boxy
  • mrazicí boxy
  • skladovací prostory

Využití PUR panelů je opravdu široké, lze je použít téměř k jakémukoliv záměru. Sílu izolačního panelu navrhneme optimálně pro každý zákazníkův požadavek.

montáž a využití PUR panelů

Přednosti PUR panelů

PUR panely jsou materiálem, který se vyznačuje především vysokou izolační schopností a materiálovou stálostí, neboť nesublimuje jako polystyren.

Mezi jeho další výborné vlastnosti patří jednoznačně nenasákavost, netečnost vůči bakteriím, plísním a houbám. PUR panely jsou proto vhodné pro použití všude, kde je potřeba tepelně izolovat. Izolační vlastnosti PUR panelů z tvrdé PUR pěny jsou o cca 60% lepší než polystyren.
Přednosti PUR panelů

Skladba PUR panelů

PUR panely, tvoří vnější plech, polyuretanové jádro a vnitřní plech. Vnitřní i vnější plech je standardně dodáván o síle 0,5 mm, s mírným prolisem (3 mm) nebo v hladkém provedení. Základní barvou panelu je bílá, avšak je lze pořídit i v jiném barevném provedení podle vzorníku RAL. Panely jsou z výroby osazeny prolisem pero-drážka a tak lze stěnu z PUR panelů skládat do téměř libovolné plochy se zachováním požadovaných izolačních vlastností.
Výkup chladicího zařízení

Aby to chladilo

Je třeba zvážit co budeme v boxu skladovat, jaká bude obrátkovost skladovaného zboží, jakou požadujeme skladovací teplotu, jaká bude teplota vkládaného zboží, kam bude svedena zkondenzovaná voda, která se vysráží na výparníku, jak daleko od boxu bude umístěn chladicí agregát. atd. Do postaveného boxu navrhneme vhodnou chladicí technologii tak, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků. Můžeme připojit běžný chladicí agregát nebo kapotovaný pro venkovní použití (venku na budově pak vypadá jako venkovní jednotka od klimatizace).

Další informace

Další informace nebo termíny dodání PUR panelů včetně montáže si prosím domluvte na telefonu.
Kontaktujte nás, základní informace o ceně sdělíme po telefonu.

Tel.: 603 490 151 – Klíma Petr

U všech služeb preferujeme individuální přístup. Rádi k vám tedy přijedeme a prokonzultujeme s vámi, které zařízení by pro váš podnik bylo nejvhodnější. Zavolejte na číslo +420 603 490 151 a domluvíme si nezávaznou schůzku.

kontakt qr kod