Vaše poptávka
Vaše poptávka je prázdná

Chladící zařízení firmy Freor

Dobrý den,

rádi bychom Vám představili chladicí zařízení od firmy Freor. Při vývoji a konstrukci chladicího nábytku se vývojáři fi rmy inspirovali nejúspěšnějšími modely od nejvýznamnějších světových firem. Výsledkem je chladicí nábytek do kterého jsou montovány díly od světových lídrů v konkrétním oboru. Například kompresory scrool od Copelandu, výparníky Luvata, nebo termostaty Dixel, Carel a Wurm.

V oboru chladicí techniky se pohybujeme přes 20 let a můžeme konstatovat, že dílenské zpracování a kvalita jsou na velmi vysoké úrovni.

Chladící zařízení firmy Freorfreor.com
Firma Freor vyvinula systém chladicího nábytku do prodejen potravin, kde při zapojení a zprovoznění tohoto zařízení není vyžadována práce chladírenského mechanika. To velice zlevní a urychlí montáž zařízení. Případná výměna jednotlivých kusů chladicího nábytku je pak otázkou několika minut.

Chladící zařízení firmy Freor

Inovativní, enegreticky úsporné řešení Freor

Enegreticky úsporné řešení

Enegreticky úsporné řešení

Inovace chlazení

Inovace chlazení

Řešení pro každý obchod

Řešení pro každý obchod

Chladicí zařízení

Chladicí zařízení

Konstrukce chladícího nábytku

Konstrukce chladicího nábytku je vyráběna na laserových vypalovačkách plechu a jsou používány plechy 3 mm na nosníky polic, police na zboží jsou vyrobeny z plechu 1,4mm a ostatní plechařina je 0,7mm. Barvy jsou polymerové, vypalované v peci. To z vitrin dělá velice robustní výrobek s velmi dlouhou životností převyšující většinu výrobců z Polska, ale také Itálie. Veškeré prodávané výrobky jsou vyrobeny v EU podle všech platných norem.

Produkt-poster prezentace (PDF)
Prezentace ke stažení

Varianty chladících vitrín

Vestavěný chladicí kompresor, desko výměník tepla ukončený kohouty na připojení chladicího okruhu naplněného glykolem s vodou. Venku na budově je pak umístěn glykolový chladič propojený s hydrolinem s oběhovým čerpadlem. Chladicí okruh je pouze v prostoru vitriny a je freonový R134A, nebo propanový R290. Většina okruhů obsahuje dávku chladiva, která nepodléhá pravidelným revizím. U tohoto systém zcela odpadá prostor strojovny. Není potřeba práce chladírenského mechanika. Chladicí okruh s vodou s glykolem je veden kovovým, nebo plastovým potrubím.

Hybridní glykolový okruh. Stejné jako varianta č.1, ale je připojen ještě jeden glykolový chladič uvnitř budovy využívaný v zimním období. Tento systém přepnutím několika elektroventilů umožňuje vzniklé teplo použít ve vnitřním glykolovém okruhu. U novostaveb je možné jako glykolový chladič použít podlahové topení a vytápět tak například prostor pokladních boxů, nebo vzduchovou clonu nad vstupními dveřmi.

Klasický freonový okruh se strojovnou a freonovým kondenzátorem na budově. U tohoto systému zapojení je třeba propojit veškerý nábytek a boxy na Cu potrubí se systémem přímého odparu chladiva. Jedná se o zatím nejrozšířenější systém zapojení chladicího nábytku v prodejnách potravin v Čechách.

varianta-chlazeni varianta-chlazeni varianta-chlazeni

Inovativní řešení pro každý obchod

Energetická úspornost.

Nové chladicí technologie, které umožňují dosažení vynikající účinnosti chlazení.

Chladící zařízení firmy Freor

Inovace

Kvalitní, inovativní a energeticky úsporné chladicí řešení pro atraktivní prezentaci potravinářských výrobků a zachování jejich nejlepších vlastností.

Myslíme na životní prostředí

Společnost Freor pracuje ekologicky zodpovědným způsobem a snižuje ekologickou stopu svých aktivit a výrobků.

Zastoupení firmy Freor pro ČR

Martin Spěváček tel: 603389394
Petr Klíma tel: 603490151
Plzeňská 437, 330 22 Zbůch
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chladící zařízení firmy Freor

Produkty Freor
Prezentace ke stažení

FREOR Katalog 2018
16/03/2018
Rozměr: 55.46 mb
Prezentace ke stažení

Dual Air Curtain Technology [EN]
15/02/2018
Rozměr: 8.06 mb
Prezentace ke stažení

FREOR ROLL UP 2017
26/05/2017
Rozměr: 1.81 mb
Prezentace ke stažení

REFRIGERATION SOLUTION FOR SMALL STORES
Rozměr: 6.14 mb
Prezentace ke stažení

INNOVATIVE FOOD REFRIGERATION
16/08/2017
Rozměr: 1.9 mb
Prezentace ke stažení

HYDROLOOP SYSTEM
15/02/2018
Rozměr: 2.4 mb
Prezentace ke stažení

FREOR Product Guide [EN]
16/01/2018
Rozměr: 17.65 mb

Další informace

Další informace nebo termíny dodání klimatizací včetně montáže si prosím domluvte na telefonu.
Kontaktujte nás, základní informace o ceně sdělíme po telefonu.

Tel.: 603 490 151 – Klíma Petr

U všech služeb preferujeme individuální přístup. Rádi k vám tedy přijedeme a prokonzultujeme s vámi, které zařízení by pro váš podnik bylo nejvhodnější. Zavolejte na číslo +420 603 490 151 a domluvíme si nezávaznou schůzku.

kontakt qr kod